Su „Klasika“ – į KernavÄ™!

Klasika
”Klasika” ir automobilis
2011 07 02
Su „Klasika” – į pirmÄ…jÄ… Lietuvos sostinÄ™
2011 07 12

Su „Klasika“ – į KernavÄ™!

Ilgai galvojome ką įdomaus ir svarbaus galėtume parašyti apie istorinės technikos parodas Širvintose ir Kernavėje. Girtis nemėgstame, didžiuotis – nemokame… Tiesiog darome tai, ką geriausiai sugebame ir tai, kas savaime išplaukia iš širdies. Mes nesame pirmeiviai, mes tik prisimename mūsuose seniai pamirštas sąvokas: pagarbą žiūrovui ir dalyviui, punktualumą, žodžio laikymąsį, sąžiningumą, garbę, Tėviškės bei Tėvynės meilę. Be šių dalykų nebūtų “Klasikos”, nebūtų pavykusių renginių ir švenčių.
Taigi, kokia buvo Å¡ventÄ—? Ar ji pavyko? Ar patiko? Paskaitykite mÅ«sų renginio dalyvÄ—s “Biržiečių žodžio” redaktorÄ—s Janinos BagdonienÄ—s pastebÄ—jimus. Man tik belieka paminÄ—ti keletÄ… “sausų” faktų: Å¡ventÄ—je dalyvavo 71 istorinÄ— transporto priemonÄ—. IÅ¡ jų: 20 motociklų, 3 sunkvežimiai ir 48 lengvieji automobiliai. TurÄ—jome svečių ne tik iÅ¡ Lietuvos. MÅ«sų kolegos latviai iÅ¡ „Old car club” renginyje dalyvavo su 12 senovinių automobilių bei motociklų. AčiÅ« visiems dalyvavusiems ir iÅ¡tikimiems mÅ«sų rÄ—mÄ—jams!
Mus rėmė: UAB “Biržų alus”, TŪB “Rinkuškiai”, Vytauto Keršulio IĮ, UAB “Agaras”, UAB “Biržų duona”, UAB “Ponoras”, AB “Lytagra”, A. Čepinsko IĮ, D. Nagelės IĮ
Informaciniai rėmėjai: “Biržiečių žodis”, “Šiaurės rytai”, “Širvintų kraštas”, “Krašto naujienos”
Nuoširdžiausius padėkos žodžius skiriame Širvintų senosios technikos mylėtojų klubo nariams! Ačiū už pagalbą, rėmimą bei svetingumą! Jūs – šaunuoliai!
Dėkojame Širvintų policijos komisariato pareigūnams už puikų bendradarbiavimą ir profesionalumą!
Ačiū visiems prisidėjusiems prie mūsų šventės! Iki sekančių susitikimų!

Egidijus Einoris
Senovinės technikos klubo “Klasika” direktorius

Vidmanto Å akalio ir Tado Å umsko nuotraukos

 


Warning: Trying to access array offset on null in /home/kdikas/domains/klubasklasika.lt/public_html/wp-content/themes/BE/includes/content-single.php on line 259
Klasika

1 Comment

  1. Raimundas /Raims/ parašė:

    Sveiki, ačiū už renginį, tikrai daug darbo ir dūšios įdėta, buvo smagu.

lt_LT