
Kaip ir kasmet, pirmasis pavasarinis klubo “Klasika†automobilių iÅ¡važiavimas prasidÄ—jo kelione į Pasvalį. Tai lyg įrodymas, kad po ilgų žiemos mÄ—nesių mes ir vÄ—l važiuojame. TiesÄ… pasakius, taip ir vadinasi Å¡i Å¡ventÄ—, jau aÅ¡tunti metai sukvieÄianti į Pasvalį senovinÄ—s technikos mylÄ—tojus iÅ¡ visos Lietuvos. Ä® šį renginį suvažiuoja visi, kas tik gali važiuoti. Ir nesustebkite Äia pamatÄ™ ne tik istorinius automobilius ir motociklus, bet ir Å¡iek tiek naujesnÄ™, arba akiai neįprastÄ… technikÄ…. Juk svarbiausia – mes važiuojame…
Taigi, pasak rengÄ—jų, Å¡iemet į Pasvalį suplÅ«do net 150 įvairių važiuojanÄių senovinių transporto priemonių. Gaila, kad lietus ir bjaurus oras neleido ilgÄ—liau pasigrožėti nei gausios technikos margumynu, nei įvairiomis pramogomis, laukusiomis žiÅ«rovų Smegduobių parke. O jų buvo nemažai: visokiausios judanÄios technikos paradas miesto gatvÄ—mis, paroda, mugÄ—, motosporto atstovų pasirodymai, karate kovos, roko muzikos koncertai ir daugelis kitų įdomių dalykų!
Klubo „Klasika“ nariai Smegduobių parke demonstravo keturiolika senovinių automobilių. Beje, Å¡iemet renginys „Mes važiuojame“ kaip niekad buvo dosnus mÅ«sų klubui. „Klasika“ pelnÄ— rengÄ—jų pagarbÄ… už ilgametį ir aktyvų dalyvavimÄ… Å¡ioje Å¡ventÄ—je, o mÅ«sų klubo nario Daliaus LinkeviÄiaus Cadillac 42-62, pagamintas 1942 m., buvo įvertintas ir apdovanotas Grand Prix – pagrindiniu „Mes važiuojame“ prizu! Sveikiname Dalių!
Ilonos DaubaraitÄ—s nuotraukos