Gražų gegužės 30 d. šeštadienio rytą, klubas "Klasika" išsiruošė į jau antrą šiemetinę kelionę į Marijampolę ir Vilkaviškio apylinkės
LaisvÄ—jant karantino taisyklÄ—ms, pamažu grįžtama prie nusistovÄ—jusių tradicijų. Šį Å¡eÅ¡tadienį, gegužės 23 d., grupÄ— klasikieÄių susirengÄ— į kelionÄ™ po PanemunÄ—s pilis ir jų vaizdingas apylinkes